Miss Polski Ziemi Łódzkiej

Historia konkursu

Narodowy Konkurs Miss Polski organizowany przez Missland Sp z o.o. to najbardziej prestiżowy konkurs piękności w Polsce. Wybory odbywają się w trzech etapach – konkurs regionalny, półfinał oraz finał. Finalistki i finaliści Miss Polski reprezentują nasz kraj na wielu światowych konkursach piękności. Miss Polski bierze udział w najbardziej prestiżowym konkursie Miss World.

Wybory Miss Polski Ziemi Łódzkiej to etap regionalny Narodowego Konkursu Piękności Miss Polski, organizowanego przez Missland Sp z o.o.. Ideą konkursu jest promowanie piękna kandydatek, jak również promocja ziemi łódzkiej oraz firm partnerskich, poprzez ich wyraźną ekspozycję zarówno w trakcie przygotowań do konkursu, jak i podczas samej Gali Finałowej.

Wybierzemy najpiękniejszą mieszkankę ziemi łódzkiej, która przez rok będzie nosić ten zaszczytny tytuł oraz koronę Miss Polski Ziemi Łódzkiej. Laureatka konkursu dodatkowo będzie reprezentować nasze miasto w konkursie ogólnopolskim Miss Polski 2012, który jest transmitowany żywo w telewizji Polsat.


Prezentacja bielizny Axami podczas gali finałowej Miss Polski w Płocku

Udział w konkursie Miss pozwala na spełnienie marzeń. Dla wielu dziewcząt jest początkiem kariery w świecie reklamy i modelingu. Konkursy piękności pozwalają także uczestniczkom na lepsze poznanie siebie i uwierzenie we własne możliwości. Wyjazdy zagraniczne są doskonałą okazją do poznania nowych ludzi i przeżycia niezapomnianej przygody.

Uczestniczki konkursu Miss Polski organizowanego przez Missland Sp. z o.o. maja szansę na udział w światowych konkursach piękności:

W czasie trwania Finałowej Gali wszystkim gościom, oprócz samej prezentacji naszych Kandydatek w wyjątkowych kreacjach i choreografiach zapewnimy moc atrakcji. Wśród nich przede wszystkim: mini-show prowadzącego, występy gwiazd oraz niezwykłe pokazy kolekcji odzieżowych. Na koniec gości VIP zaprosimy na After Party z udziałem Miss Ziemi Łódzkiej i pozostałych kandydatek. Zapewniamy moc atrakcji oraz wspaniałe przeżycia!

Historia konkursu

26 maja 1983 zaczęła najnowsza historia konkursu piękności w Polsce. W Teatrze Buffo w Warszawie odbyły się pierwsze eliminacje do konkursu Miss Mazowsza 1983. Aneta Kręglicka Miss Polonia 1989, zdobywa tytuł Miss Świata 1989. W tym roku też Organizator Biuro Miss Polonia-Missland zmienia tytuł przyznawany najpiękniejszej Polce z Miss Polonia na Miss Polski.

w Górę! Miss Polski Ziemi Łódzkiej 2012-2014
Profile:
FACEBOOK
YOUTUBE